KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165275
*
nr 1616 5275
Oljemålning
Holger Gardelius (1908-1972), "Nature morte II", 1950-tal. Signerad. Olja på pannå, 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 29 april 2024
kl 20:31:49
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/4 08:22:53
1
500 kr
29/4 20:20:51
2
600 kr
29/4 20:25:53
3
Vinnande bud
29/4 20:26:49
2
800 kr
29/4 20:26:49
3
(budbetjänt)
29/4 20:29:23
3
justering av budtak
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: holger gardelius olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20
-
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22
-
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55
-
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18
-
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1616 5275
Oljemålning
Holger Gardelius (1908-1972), "Nature morte II", 1950-tal. Signerad. Olja på pannå, 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 900 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 29 april 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 27/4 08:22:53 | 1 | 500 kr |
| 29/4 20:20:51 | 2 | 600 kr |
| 29/4 20:25:53 | 3 | Vinnande bud |
| 29/4 20:26:49 | 2 | 800 kr |
| 29/4 20:26:49 | 3 | (budbetjänt) |
| 29/4 20:29:23 | 3 | justering av budtak |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: holger gardelius olja olja på pannå oljemålning oljemålningar
-
8077 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, ängsblommor. Olja på du..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:20 -
8076 Oljemålning
Bengt Lindqvist, Signerad, lanfskap. Olja på duk, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:22 -
1023 Oljemålning
David Tägtström (1894-1981), Sverige. Signerad, da..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:06
-
8105 Oljemålning
Ingrid Tollman. Signerad, daterad a tergo 2022. Ol..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:55 -
8059 Oljemålning
J W Wallander, 1845, Föreställande Daniel Sandell...//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:18 -
8047 Oljemålning
Maja Holtermann-Bergh (1899-1993), Sverige. Interi..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:45



